Powiat
raciąski






NAZWISKO HERB




Parafia w Drobninie

Budkowo Budkowski Dołęga, Jastrzębiec
Cieśle Ciesielski Jastrzębiec
Karsy Karski Jastrzębiec, Rogala
Niemczewo Niemczewski Radwan
Tupadły
Tupalski





Parafia w Drozdowie

Pęsze (Małe, Wielkie) Pęski
Zaborowo Zaborowski




Parafia w Gralewie

Chyczewo (Wielkie, Małe) Chyczewski Chrynicki, Korwin
Koczorowo Koczorowski Rogala
Kiełbowo (Wielkie, Wyrwały) Kiełbowski Jastrzębiec
Kotlewo Kotlewski
Kwasieborzyno (Wielkie, Sajki) Kwasieborski Cholewa
Sarbsko
Sarbski

Strożęcino
Strożęcki
Ślepowron




Parafia w Grodzanowie Kościelnym

Bębnowo Bębnowski Ostoja
Bojanowo (Goździe, Suwaki, Kosny) Bojanowski Radwan
Bojanowo Chrapuńskie
Chrapuński

Grodzanowo Zbąskie
Grodzanowski

Gutkowo Fije Gutkowski Rawicz, Lubicz
Gutkowo Wity Gutkowski Puchała
Łaszewo Łaszewski Prawdzic
Siemiątkowo (Kowalewo, Koziebrodzkie, Rzeczty, Dzięty) Siemiątkowski Radwan




Parafia w Kozich Brodach
[ witryna parafii  koziebrodzkiej ]

Koziebrody Małe
Koziebrodzki Jastrzębiec
Malewo Malewski Jastrzębiec
Milewo (Sapaki, Wielkie) Milewski Tępa podkowa, Jastrzębiec
Myszewo Myszyński Jastrzębiec
Niedroż (Stary, Młody) Niedrowski / Niedroski Jastrzębiec
Osiek (Wielki, Włościbory, Piaseczny) Osiecki Jastrzębiec




Parafia w Krajkowie

Dramino Ropyle Dramiński Przyjaciel
Konradziec Zawiszy Dłużniewski Dołęga
Kosobudy Kossobudzki Pobóg
Lipa
Lipski





Parafia w Raciążu

Cieciersk (C. Kuźma) Ciecierski Ślepowron
Kinki Kinicki Prawdzic
Kraszewo (Włodki, Gaczułty, Podgorne) Kraszewski / Krassowski Jastrzębiec
Łępino (Wielkie, Małe) Łępiński Gozdawa
Niesulowo Niesołowski / Niesułowski Dołęga, Pobóg
Raciąż Racięski
Sirakowo Sierakowski Ogończyk
Sławęcino Sławecki Jastrzębiec
Witkowo
Witkowski
Oksza
Zdunowo Wielkie
Zdunowski
Jastrzębiec
Żukowo (Struś, Wawrzętki) Żukowski Prus III
Żychowo Biskupie Żychowski Tępa podkowa






Parafia w Radzanowie





Trcieniec
Trzceński
Pobóg




Parafia w Rogotworsku

Nagorki (Burnak, Judyce, Dobrskie)
Nagórski
Jastrzębiec
Wępiły Szlacheckie Wąpilski Zagłoba




Parafia w Strzegowie

Strzegowo Srzegocki / Strzegowski Przegonia, Dołęga




Parafia w Uniecku

Charzyny (Wielkie, Długie, Gęby) Charzyński Szeliga
Chądzyno (Krosie, Wielkie) Chądzyński Grzymała, Junona
Cyndaty Cyndacki / Cendacki
Giełczyno Giełczyński
Kocięcino (Brodowe, Budki) Kocięcki Oksza
Kocięcino (Tworki, Przybek)
Kocięcki
Topór
Kodultowo Kodułtowski Jastrzębiec, Trzaska
Komonino Komoński Lis, Ślepowron
Łyczewo Łyczewski Jastrzębiec
Mączewo (M. Małe, M. Wielkie) Mączewski Ciołek
Rachocino Rachocki Lis
Rydzyno Rydzyński
Sikory (Bogusławy, Piotrkowice, Maruszyno) Sikorski Ślepowron, Bończa, Koźmian
Uniecko Uniecki




Parafia w Unierzyżu Kościelnym

Unierzyż Kościelny Unierzyski Lis




Parafia w Zgliczynie Kościelnym

Zgliczyno (Smolne, Witkowe) Zgliczyński


Copyright © by Karol Dobrzeniecki