Powiat płocki




NAZWISKO HERB




Parafia w Bądkowie Kościelnym

Bądkowo (Rochnia, Sady Sobki) Bądkowski Zagroba
Krzyżanowo Krzyżanowski
Łukoszyno Łukoski / Łukowski Dołęga
Wzdzięborz Wziemborski / Zdziemborski Rogala




Parafia w Białej

Drogań
Drogański
Trzaska
Kamionki Kamieńscy / Kamiński Dołęga, Ciołek




Parafia w Bodzanowie

Kępa Kempski / Kępski Jastrzębiec
Miszewo Cztanowo Miszewski Grzymała, Kościesza
Olszamowo Olszamowski




Parafia w Borzewie

Będorzynp Bendorski / Będorski Rogala, Wyszogota
Borzewo Borzewski Lubicz
Cieślino Cieśliński Rogala, Junona
Kolczyno (K. Jawny, K. Opąchały) Kolczyński Rogala
Łukoszyno Borki Łukoski / Łukowski Rogala, Dołęga
Łukoszyno Byki Łukowski Szeliga
Obręb (Wielki, Mały) Obrębski Cholewa, Gozdawa
Zakrzewo Zakrzewski




Parafia w Czachcinie

Goślice (G. Sędki, G. Miechowo, G. Małe) Goślicki Lubicz, Grzymała
Konary Konarski Jastrzębiec
Żukowo Konarskie Konarski Jastrzębiec
Żukowo Małe Żukowski Lubicz






Parafia w Dobrzykowie


[ witryna internetowa parafii ]



Dobrzyków
Dobrzykowski
Dołęga




Parafia w Jamielnicy

Bielino Bieliński
Czekanowo Czekanowki Rogala
Gulczewo Gulczewski Prawdzic
Ośnica Ośnicki Prawdzic
Otolino Otolski Pniejnia
Rogozino (R. Kalesz) Rogoziński Awdaniec




Parafia w Łętowie

Mąkolino Mąkoliński Kotwicz
Nieksyno Nieksiński Cholewa




Parafia w Miszewie Garwarskim

Miszewo Garwarskie Garwaski
Grzymała, Kościesza




Parafia w Miszewie Murowanym

Borowice Borowski Lubicz
Miszewo Murowane Miszewski Lubicz
Proczynie
Proczyński

Zalesie Zaleski Junosza
Zielonki Zieliński Dołęga




Parafia w Miszewie Strzałkowskim

Chomętowo Chomętowski Junona, Prus III
Miszewo Stefana Miszewski Prus
Miszewo Strzałkowskie Strzałkowski
Prus
Szczytno Szczyciński / Szczycieński Prus II




Parafia w Proboszczewicach

Machcino Konarskie  Machciński Dołęga
Machcino Żabowo Machczyński Dołęga
Miłodroż Miłodroski Cholewa
Ogorzelice
Ogorzelski
Dołęga
Sękowo Sękowski Prawdzic
Włoczewo Włoczewski Rogala




Parafia w Radzanowie

Radzanowo Radzanowski Prawdzic




Parafia w Sikorzu

Karwosiek Dłużniewski Dłużniewski Prus
Karwosiek (Noskowice, Rozpąd) Karwosiecki Lubicz
Kobierniki Kobiernicki Dołęga
Uliaszewo Ulaszowski Pobóg




Parafia w Słupnie

Szeligi (Małe, Wielkie) Sielski / Szelicki Lubicz




Parafia w Święcińcu

Barcikowo Barcikowski Jasieńczyk
Chełstowo Chełstowski Jastrzębiec
Kanigowo Kanigowski Lis, Lubicz
Ramułtowo Kosińskie Kosiński Lis
Kośnino Kośniński / Kosiński Lubicz, Lis
Mijakowo Mijakowski Jasieńczyk
Pepłowo (Pacierzowo, Wylazłowo) Pepłowski Gozdawa, Szeliga, Jasieńczyk
Pepłowo (Nagorne, Leonarda) Pepłowski Szeliga
Święciniec Swieczinski
Samborz Szymborski Lubicz
Wołowa Wołowski Prus II




Parafia w Trzepowie

Brochocino Brochocki
Brunowo Nagorne Bronowski /Brunowski Kuczaba
Brunowo Gąsiory Bronowski Paprzyca
Brunowo Zalesie
Brunowski
Paprzyca, Lis
Tchorz Tchórski




Parafia w Woźnikach

Ciołkowo (Małe, Wielkie) Ciołkowski Jastrzębiec
Czerzniewo Czerznicki
Glinno Gliński Lubicz
Łuniewo Łuniewski Prus
Ślepkowo Ślepkowski Prus
Wolka Woliński
Woźniki Woźnicki Ciołek




Parafia w Zagrobie Kościelnej

Męczynino (Wielkie, Środkowe, Małe) Męczyński / Mączyński Zagroba, Kościesza


Copyright © by Karol Dobrzeniecki